Archive for Lipiec, 2014

Większość ludzi nastawiona jest bardzo sceptycznie do nauki języka angielskiego z wykorzystaniem internetu. Znam osoby, które uważają, że nauka jakiegokolwiek przedmiotu jest niemożliwa poza budynkiem szkoły. Żyjemy w XXI wieku i wszystko jest obecnie skomputeryzowane, więc również nauczanie nie może ‚stać w miejscu’. Wychodząc naprzeciw potrzebom zmieniającego się rynku edukacji rozpoczęliśmy nauczanie języka angielskiego za pomocą komunikatora Skype. Byliśmy  jednymi z pierwszych, którzy zauważyli tę lukę na rynku. Ludzie coraz więcej czasu spędzają przed ekranami monitorów, więc warto wykorzystać czas spędzony na bezsensownym ‚scrollowaniu’ na coś, co może zapewnić Nam lepszą posadę lub udane wakacje za granicą.

Czego możemy się spodziewać?

W Naszym przypadku wszystko zależy od ucznia. Dopasowujemy zajęcia do indywidualnych potrzeb, ale stawiamy na konwersacje. Jak najmniej teorii, to Nasza myśl przewodnia, jednak jeśli uczeń chce znać reguły użycia czasów i konstrukcji gramatycznych, to służymy Naszą wiedzą.

Do nauki wykorzystujemy komunikator Skype, a także google hangouts, który okazuje się bardzo dobrym zamiennikiem, kiedy Skype odmawia Nam współpracy, a zdarzały się takie przypadki.

Jak pracujemy?

Wykorzystujemy bogate zasoby internetu, aby w pełni usatysfakcjonować Naszych uczniów. Artykuły, filmy video czy nawet odcinki seriali; to na nich pracujemy. Przed każdą lekcją uczeń otrzymuje linki do materiałów. Wystarczy przeczytać artykuł lub oglądnąć film video ze zrozumieniem i być gotowym od rozmowy. Wydaje się być niemożliwym, że w ten sposób można nauczyć się języka, a okazuje się, że jest to jeden ze sposobów na poznanie języka obcego.

Pracujemy również na historiach tworzonych przez Naszych lektorów lub tych znalezionych w internecie. Na jakiej zasadzie? Każda z historii oparta jest na jednym z zagadnień gramatycznych. Uczeń sam rozpoznaje budowę konstrukcji, przez co czuje się pewniej. Na koniec zadawane są pytania sprawdzające rozumienie danego zagadnienia. Historie bazują również na słownictwie. Nagrania do historii umożliwiają naukę wymowy.

Wykorzystując komunikatory internetowe nie trzeba obawiać się, że ktoś jest nieśmiały i ma problemy z kontaktami międzyludzkimi. W wielu przypadkach, dla lepszej jakości połączenia nie używamy kamery internetowej. Ponadto, Nasi lektorzy to osoby o wysokiej kulturze osobistej, które potrafią stworzyć przyjemną atmosferę.

Plusy vs minusy

Największą z zalet angielskiego przez internet jest oszczędność czasu. Nikt nie traci cennych minut na dojazd do szkoły. Wszystko odbywa się w miejscu z dostępem do internetu. Sama prowadziłam konwersację z uczennicą siedzącą wygodnie w Starbucks’ie. Wygodnie Ci w piżamie? Nie ma problemu, komfort ucznia jest najważniejszy:)

Kolejnym plusem nauki z Nami jest fakt, że to uczeń decyduje jaką formę lekcji wybiera i na czym chce się skupić. Tematyka zajęć jest tylko i wyłącznie decyzją podejmowaną przez uczniów. Lektorzy mogą doradzić wybór formy lub sposób przygotowywania do zajęć.

Jednym z minusów mogą być problemy techniczne, które mogą uniemożliwić odbycie się lekcji. Lecz to również nie jest duża przeszkoda, bo zajęcia ‚odrabia się’ w najbliższym dostępnym terminie.

Nadal macie wątpliwości? Zawsze można się z Nami skontaktować, nawet jeśli tylko chcielibyście otrzymać więcej szczegółowych informacji na temat zajęć przez internet. Za pytania się nie płaci:)

Czas letni nie sprzyja typowej nauce języka opartej na gramatyce i teorii. Szczerze mówiąc to my w sposób szczególny jesteśmy przeciwko nauki o języku, liczy się komunikacja sama w sobie. Dlatego postanowiliśmy zachęcić was jeszcze bardziej do nauki angielskiego poprzez konwersacje bez nadmiernego skupiania się na gramatyce i zasadach funkcjonowania mowy Szekspira proponując zajęcia z lektorami przez komunikator Skype w rewelacyjnie niskich cenach.

A zatem jeżeli chcecie skorzystać z konwersacji po angielsku przez Skype płacąc jedyne 22,5 zł za godzinę lekcyjną zajęć to koniecznie musicie już dzisiaj napisać do nas na adres angkonw@gmail.com. Należy pamiętać, iż promocja ściśle zależy od dostępności czasowej naszych lektorów co oznacza, że przy zgłoszeniu warto jest określić w jakich dniach i porach w przeciągu tygodnia bywacie dostępni. Warto również określić swój poziom i możliwe tematy poruszane podczas konwersacji. Jeżeli okaże się, iż mamy dostępnych nauczycieli spełniających wasze wymagania to zaproponujemy wam niezobowiązujące darmowe zajęcia próbne w postaci 25 minut konwersacji na temat zaproponowany przez was. W przypadku zadowolenia po odbytych zajęcia próbnych będziecie mogli spokojnie zdecydować się na zakup poszczególnych pakietów:

1. Pakiet 4 zajęć w cenie 25 zł/45 minut

2. Pakiet 6 zajęć w cenie 24 zł/45 minut

3. Pakiet 8 zajęć w cenie 23 zł/45 minut

4. Pakiet 16 zajęć w cenie 22,5 zł/45 minut

W tak niskiej cenie otrzymujecie konwersacje po angielsku przez Skype z lektorem języka angielskiego będący nauczycielem i posiadającym doświadczenie w nauczaniu przez Internet. Macie gwarancje kontaktu z żywym językiem poprzez rozmowę na tematy proponowane przez was lub samego lektora. Pod koniec każdych zajęć możecie liczyć na pełną analizę i wyjaśnienie popełnionych błędów. Na konwersacje umawiacie się ze swym lektorem na bieżąco mając kontakt mailowy lub dodatkowo telefoniczny/sms. A na wszystko to decydujecie się dopiero po przeprowadzeniu zupełnie do niczego niezobowiązujących zajęć próbnych.

Raz jeszcze zapraszamy na konwersacje od 22,5 zł! angkonw@gmail.com