Każdy doskonale wie jak bardzo potrzebujemy rozmawiać aby szybciej i lepiej przyswajać język obcy. Konwersacje po angielsku z prywatnym nauczycielem to ogromna dawka cennego kontaktu z językiem. Problem w tym, że nie zawsze jest nas stać na wykupienie zadowalającej ilości zajęć. Dlatego w tym celu postanowiliśmy utworzyć specjalny program promujący konwersacje po angielsku poprzez ofertę darmowych konwersacji, które można traktować jako dodatkowe minuty zajęć ale te kosztować nas będą dosłownie 0 zł!

Jako darmowe konwersacje mamy na myśli 15 lub 20 minutowe spotkania na Skype w określanych przez nas dniach tygodnia i porach dnia. Zajęcia będą zawsze prowadzone przez lektorów języka angielskiego bez pobierania opłat pieniężnych. Wierzymy, iż opcja bezpłatnych konwersacji przyciągnie wiele osób zainteresowanych tym rozwiązaniem więc musimy zastosować odpowiednią metodę wyboru.

Mianowicie od dzisiaj zaczynamy tworzyć bazę osób chętnych na darmowe konwersacje po angielsku przez Skype. Następnie z pośród wszystkich zarejestrowanych na kilka dni przed spotkaniem na zajęciach wylosujemy jednego szczęśliwca, który otrzyma proste zadanie do wykonania. Jeśli zgodzi się na proponowane zadanie i wykona je prawidłowo to będzie mógł się cieszyć angielskimi konwersacjami z naszym lektorem.

Tego typu konwersacje to koszt rzędu 10 zł – 13 zł więc jak widać warto jest spróbować i liczyć na to, że szczęście się do nas uśmiechnie. Oczywiście każdy ma szansę na wielokrotne spotkania ponieważ po wylosowaniu danej osoby nie będziemy jej usuwali z naszej bazy. Mam nadzieję, iż proponowana darmowa oferta konwersacji po angielsku sprawi wam radość i da możliwość rozwoju poziomu waszego języka.

Aby móc skorzystać z naszego programu konwersacji po angielsku za darmo należy wykupić co najmniej jedną standardową lekcję konwersacji z naszym lektorem. Potem już spokojnie możemy zarejestrować się w programie i czekać na szczęśliwe losowanie naszej osoby podczas każdego przyszłego losowania. Zatem nie czekaj i wykup minimum jedną lekcję konwersacji już teraz wpisując w temacie wiadomości DARMOWE KONWERSACJE.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres:

angkonw@gmail.com

W tytule wiadomości wpisując: DARMOWE KONWERSACJE