Od dzisiaj czyli od dnia 25 marca 2010 roku nasz serwis rusza z programem darmowych konwersacji po angielsku. Naszym celem jest propagowanie angielskiego jako międzynarodowego języka pozwalającego na komunikację pomiędzy ludźmi całego świata. Z darmowych konwersacji mogą korzystać wszyscy zainteresowani, którzy wykupili w naszym serwisie co najmniej jedną godzinę zajęć. Zaledwie jedna godzina lekcji z naszym lektorem daje możliwość  wielokrotnego ubiegania się o bezpłatne spotkania z naszymi lektorami w przyszłości.

Każdego miesiąca planujemy rozdać 2 godziny konwersacji w języku angielskim za kwotę równą 0 złotych 0 groszy! Jako jednostkę zajęć przyjmujemy czas 15 lub 20 minut. Oznacza to, że szansę na bezpłatne konwersacje będzie miało od 6 do 8 osób. Jednym słowem każdego miesiąca rozdajemy około 80zł ponieważ taki jest szacunkowy koszt tego typu konwersacji w normalnych warunkach.

Jeżeli jesteście zainteresowani konwersowaniem po angielsku to zapraszamy was do zapoznania się ze szczegółami oferty darmowych konwersacji w języku angielskim.

Comments are closed.