Zapewne wiele osób zadaje sobie pytanie dlaczego wybrać właśnie konwersacje w języku angielskim. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości pragniemy przedstawić Państwu kilka cech tego typu zajęć. Zapraszamy zatem do zapoznania się z tym co mogą zaoferować konwersacje po angielsku przez Internet.

1. Konwersacje mogą być prowadzone na różnorodne tematy.  Tematyka zajęć może być proponowana przez lektora lub ucznia. Zawsze staramy się dobierać nauczycieli, których zainteresowania pokrywają się z zainteresowaniami ucznia.

2. Konwersacje w języku angielskim pomagają nam ćwiczyć język oraz nasz słuch jednocześnie. Gdy mówimy lepiej zapamiętujemy to co do tej pory już opanowaliśmy. Nie wystarczy bowiem nauczyć się pewnych słów czy zwrotów, ważne jest aby je stosować. Należy też pamiętać że język mówiony różni się od pisanego.

3. Indywidualne konwersacje dają nam możliwość pełnego uczestnictwa w zajęciach. Nie możemy schować się za kimś, uciec od odpowiedzi czy zachować się tak aby nie udzielić odpowiedzi na pytanie. Jednym słowem jesteśmy wręcz skazani na mówienie. Cały czas konwersacji należy tylko i wyłącznie do nas. Nauka w grupach nie zapewnia takiej możliwości.

4. Aby odbywać konwersacje nie musimy nigdzie wychodzić. Siedzimy w swoim domu, w naszym wygodnym fotelu, możemy popijać soczek i nie przejmować się pogodą za oknem.

5. Konwersacje z angielskiego przez Internet to także oszczędność pieniędzy. Nie płacimy przecież za dojazd i nie tracimy czasu. Co więcej zajęcia są tańsze niż zwykle ponieważ taka sama sytuacja zachodzi po stronie nauczyciela.

6. Mówimy po angielsku i słuchamy mając słuchawki na uszach. Nie pozwala nam to na dekoncentracje, która niejednokrotnie występuje kiedy uczęszczamy do szkoły. W takich miejscach jest wiele rzeczy i ludzi, którzy przyciągają naszą uwagę. Ucząc się angielskiego przez Internet wszystkie słowa naszego lektora trafiają bezpośrednio przez uszy do naszego mózgu. Pozwala to na dużo lepsze zapamiętywanie nowych słów oraz wzorców rządzących językiem.

7. Możemy dobrać nauczyciela który spełni nasze wymagania. Jeżeli nie mamy dużego budżetu może wystarczy odbywać proste konwersacje ze studentami. W wypadku wyższych wymagań naszym nauczycielem może zostać osoba która ukończyła studia z filologi angielskiej. Inni zaś  mogą konwersować z nauczycielami dwujęzycznymi lub  z native speakers. Wszystko zależy od naszych wymagań i upodobań.

8.Czas odbywania konwersacji również możemy dostosować do naszych wymagań. Zajęcia można odbywać od wczesnych godzin porannych do późnych godzin w nocy.  Nie musimy się także martwić w których dniach tygodnia będziemy mogli konwersować po angielsku, ponieważ lektorzy dostępni są przez siedem dni w tygodniu.

9. Nie musisz wydawać pieniędzy na dodatkowe książki, ćwiczenia oraz inne materiały do nauki. To znów oszczędność twoich kosztów.

10. Uczysz się języka angielskiego w sposób naturalny. Wreszcie nie musisz wysłuchiwać nudnych reguł gramatycznych. Skupiasz się na normalnym przyswajaniu języka.

11.W sytuacjach kiedy nie jesteś w stanie odbywać zajęć możesz spokojnie je odpracować w innych dogodnym dla Ciebie i lektora terminie. Wystarczy, że poinformujesz swojego nauczyciela o zaistniałej sytuacji.

12. Przed ostateczną decyzją o podjęciu dłuższej współpracy z nauczycielem możesz odbyć lekcję próbną na dogodnych warunkach.

13. Nie musisz wykupować zajęć na pół roku lub rok z góry, tak jak to bywa w szkołach językowych.  Możesz opłacać swoje konwersacje w pakietach zawierających parę lekcji.

14. W wypadku większej ilości konwersacji możesz liczyć na atrakcyjne zniżki. Pozwoli Ci to na intensywną naukę niższym kosztem. Dodatkowo nauczyciel zaoferuje ciekawe materiały i stałą pomoc ze swojej strony.

15. Każdy może liczyć na darmowe materiały i promocje organizowane przez nasz serwis. Gwarantujemy Ci nieustanny rozwój serwisu na korzyść odwiedzających.