Wiele osób piszących do nas chce dowiedzieć się jak długo trzeba czekać na pierwsze zajęcia z lektorem. Dlatego właśnie ten artykuł dedykujemy wszystkim zainteresowanym tym tematem.

Oferta konwersacji po angielsku przez Internet daje nam możliwość rozpoczęcia zajęć praktycznie na drugi dzień po zgłoszeniu zainteresowania tego typu edukacją. Ważne jest aby przy wypełnianiu formularza kontaktowego zawrzeć wszystkie niezbędne informacje o które prosimy. Mowa tutaj oczywiście o preferowanej ilości zajęć, przewidywanym czasie nauki, poziomie zaawansowania oraz naszych wymagań co do nauczyciela. Nie można także zapomnieć o podaniu dogodnych dla klienta dni i pór konwersacji czy czasu ich trwania jako jednej jednostki lekcyjnej. Wszystkie te dane można zawrzeć w formie swobodnej pisemnej wypowiedzi. Oczywiście jeśli uważamy, że możemy dorzucić jeszcze parę innych słów od siebie to także nie powinniśmy z tego rezygnować. Im więcej informacji uzyska nasza obsługa tym szybciej będziemy w stanie zaproponować odpowiedniego nauczyciela.

Po przeczytaniu zgłoszenia ze strony klienta przesyłamy Państwu odpowiedź sugerując odpowiednie rozwiązania. Zawsze odpowiadamy na wszystkie pytania i w razie potrzeby umawiamy się na spotkanie za pośrednictwem komunikatora Skype. Dodatkowo w stopce każdej wiadomości e-mail otrzymujecie Państwo numer telefonu na który można dzwonić 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Wszystko to ma na celu zapewnienie jak najlepszego kontaktu i skrócenia czasu oczekiwania na pierwsze konwersacje w języku angielskim.

Jeżeli proponowane rozwiązania dotyczące zajęć znajdą uznanie ze strony klienta możemy przystąpić do wyznaczenia terminu zajęć próbnych. W tym momencie rolę przejmuje już lektor i to on umawia się ze swoim przyszłym uczniem na pierwsze konwersacje po angielsku. Dokładny termin ustalany jest pomiędzy klientem a lektorem. W wielu przypadkach naukę można rozpocząć praktycznie następnego dnia od zgłoszenia. Warunkiem jednak jest szybka reakcja klienta na wiadomości ze strony serwisu konwersacje-angielski.eu oraz najbliższy wolny czas pozwalający na odbycie lekcji próbnej.

Comments are closed.