Może się wydawać, że jest jeszcze mnóstwo czasu, ale tak na prawdę to już za kilka miesięcy, niektórzy z Nas staną przed tym ważnym egzaminem. Śmiem twierdzić, że jak co roku większość maturzystów podchodzi do tego bardzo „na luzie”, jest przecież jeszcze tyle czasu na naukę. Nic bardziej mylnego. Ani się obejrzycie a kasztany zakwitną i miesiące staną się dniami, a dni godzinami.

A co robi porządny maturzysta podczas tych miesięcy oczekiwania? Oczywiście powtarza materiał i przerabia mnóstwo przykładowych arkuszy maturalnych. Co w związku z ustną maturą z języka angielskiego? Z doświadczenia wiem, że czasu na lekcjach jest zbyt mało, żeby każdy uczeń mógł przećwiczyć opis obrazka czy rozmowy sterowane. W związku z tym proponujemy wszystkim maturzystom skorzystanie z Naszej oferty.

Nasi lektorzy postarają się jak najlepiej przygotować Cię do matury ustnej z języka angielskiego. Indywidualne lekcje, to coś czego brakuje w szkołach stacjonarnych. Podczas zajęć z Naszymi nauczycielami poczujesz atmosferę egzaminu. Tylko Ty i egzaminator. Oczywiście w grę wchodzi również kurs przygotowujący, czyli strategie na rozmowy oraz ćwiczenia dotyczące słownictwa i zwrotów, które warto znać.

Jedyne co musisz zrobić, to napisać do Nas informację, ze jesteś zainteresowany przygotowaniem do matury w Naszej szkole. Dla każdego znajdziemy odpowiednią ofertę ceną, dopasowaną do indywidualnych potrzeb. W zależności od tego, czego od Nas oczekujecie, ustalamy cenę, która nie jest zbyt wysoka.

Chcesz wiedzieć więcej, napisz!

Comments are closed.