Czas letni nie sprzyja typowej nauce języka opartej na gramatyce i teorii. Szczerze mówiąc to my w sposób szczególny jesteśmy przeciwko nauki o języku, liczy się komunikacja sama w sobie. Dlatego postanowiliśmy zachęcić was jeszcze bardziej do nauki angielskiego poprzez konwersacje bez nadmiernego skupiania się na gramatyce i zasadach funkcjonowania mowy Szekspira proponując zajęcia z lektorami przez komunikator Skype w rewelacyjnie niskich cenach.

A zatem jeżeli chcecie skorzystać z konwersacji po angielsku przez Skype płacąc jedyne 22,5 zł za godzinę lekcyjną zajęć to koniecznie musicie już dzisiaj napisać do nas na adres angkonw@gmail.com. Należy pamiętać, iż promocja ściśle zależy od dostępności czasowej naszych lektorów co oznacza, że przy zgłoszeniu warto jest określić w jakich dniach i porach w przeciągu tygodnia bywacie dostępni. Warto również określić swój poziom i możliwe tematy poruszane podczas konwersacji. Jeżeli okaże się, iż mamy dostępnych nauczycieli spełniających wasze wymagania to zaproponujemy wam niezobowiązujące darmowe zajęcia próbne w postaci 25 minut konwersacji na temat zaproponowany przez was. W przypadku zadowolenia po odbytych zajęcia próbnych będziecie mogli spokojnie zdecydować się na zakup poszczególnych pakietów:

1. Pakiet 4 zajęć w cenie 25 zł/45 minut

2. Pakiet 6 zajęć w cenie 24 zł/45 minut

3. Pakiet 8 zajęć w cenie 23 zł/45 minut

4. Pakiet 16 zajęć w cenie 22,5 zł/45 minut

W tak niskiej cenie otrzymujecie konwersacje po angielsku przez Skype z lektorem języka angielskiego będący nauczycielem i posiadającym doświadczenie w nauczaniu przez Internet. Macie gwarancje kontaktu z żywym językiem poprzez rozmowę na tematy proponowane przez was lub samego lektora. Pod koniec każdych zajęć możecie liczyć na pełną analizę i wyjaśnienie popełnionych błędów. Na konwersacje umawiacie się ze swym lektorem na bieżąco mając kontakt mailowy lub dodatkowo telefoniczny/sms. A na wszystko to decydujecie się dopiero po przeprowadzeniu zupełnie do niczego niezobowiązujących zajęć próbnych.

Raz jeszcze zapraszamy na konwersacje od 22,5 zł! angkonw@gmail.com

Comments are closed.